GUSTAV ARNE. SKUMRING, BUGT.

GUSTAV ARNE. SKUMRING, BUGT.
4368127. GUSTAV ARNE. SKUMRING, BUGT.

Olie på panel, mål 35x29cm, karmmål 39x33cm, signeret og dateret G.ARNE. 67.

Noget rammeslid.

Kunstner/designer

Gustav Arne (1925–2011)

Få foretaget en gratis vurdering!

Noget rammeslid.

Kunstner/designer

Gustav Arne (1925–2011)

Antal besøg: 1.180