LARS PIRAK. LITOGRAFI, BIEGGABJUNNJE.

4368091. LARS PIRAK. LITOGRAFI, BIEGGABJUNNJE.

Rensdyr på vægte, 283/350, mål 20x17,5cm, karmmål 32x30cm, signeret.

Mindre rammeslid.

Kunstner/designer

Lars Pirak (1932–2008)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre rammeslid.

Kunstner/designer

Lars Pirak (1932–2008)

Antal besøg: 668