18./20. århundrede vægur.

18./20. århundrede vægur.
4368085. 18./20. århundrede vægur.

Fineret med valnød, sorte detaljer. Ca. 28x88x15 cm.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Indretningsdele mangler. Tørre revner. Der ydes ingen funktionel garanti. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionel garanti.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 141