GULDRING MED KAMEL, 18K guld, 1922.

4368025. GULDRING MED KAMEL, 18K guld, 1922.

RING, 18K guld, indgraveret indvendig, 1922.
Stemplet HS (Hugo Strömdahl 1880-1953) 18BK.
Ringstørrelse ca 16,25

Vægt ca. 4,28 gram.

Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ringstørrelse ca 16,25

Vægt ca. 4,28 gram.

Overfladeslitage.

Antal besøg: 199