Æske med intarsia, 20. årh.

Æske med intarsia, 20. årh.
4367912. Æske med intarsia, 20. årh.

Dimensioner ca. 8x32x32 cm.

Slid, slid og mærker, skader.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dimensioner ca. 8x32x32 cm.

Slid, slid og mærker, skader.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 142