KAMERAHUS, LINSE OG TILBEHØR.

KAMERAHUS, LINSE OG TILBEHØR.
4367868. KAMERAHUS, LINSE OG TILBEHØR.

Kamerahus, Praktica IV, Kamera Werkstätten Guthe & Thorsch.
Kamerahus, Chinon, „CE-3 Memotron“, serie nr.: 143690.
Objektiv, Ekspertzoom, 1:3.5 f=40-105 mm, 671232, 67ø.
Objektiv, Auto Chinon, 1:1.7 f=55 mm, 502367.
Objektiv, Auto Chinon, 1:1.7 f=55 mm, 441732.
Linse, Asahi Opt.Co, „Makro-Takumar“, 1:4/50, 1315895.
Objektiv, Konica, „Hexar AR“, 135 mm F3.5, 4206407, 55ø.
Linse, Helios-44M, 2/58.
Objektiv, Sigma, DL Makro, 70-300mm 1:4-5 .6 D, 1239672, ø58.
Lyn, Metz, 45 CL-1.
Lyn, Nissin, 340T.
Flash, Sunpak, bil 300.
Ringflash, Minicam Japan.
APS Auto teleplus 2x konverter.

Brugsslitage. Patina. Linser, for det meste med mindre fugtfejl og små ridser. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Linse, Helios-44M, 2/58.
Lyn, Metz, 45 CL-1.
Lyn, Nissin, 340T.
Flash, Sunpak, bil 300.
Ringflash, Minicam Japan.

Antal besøg: 830