RUNE CLAESSON litografi 109/360, signeret.

4367671. RUNE CLAESSON litografi 109/360, signeret.

Billedmål 17x25 cm.
Rammemål 32x36 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedmål 17x25 cm.
Rammemål 32x36 cm.

Antal besøg: 100