PARAD, krystal Mona Morales Schildt, Kosta.

436728. PARAD, krystal Mona Morales Schildt, Kosta.

Underfangsteknologi med hvid spiraldekor. Signeret Kosta SH 5935.
Diameter (fadet er asymmetrisk) ca 22,5 cm, højde 5,5 cm.

Ridser på undersiden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ridser på undersiden.

Antal besøg: 726