ARNE FALLBERG. Farvelitografi.

4367065. ARNE FALLBERG. Farvelitografi.

Foldespids, signeret og nummereret 200/200, 40x50 cm, samlede mål 51x62 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 123