LÆNESTOL MED Taburet, Studio BH Bohag. 1960'erne.

436679. LÆNESTOL MED Taburet, Studio BH Bohag. 1960'erne.

Studio Bra Bohag.
Lænestol med skammel, 1960'erne, eg, justerbar i 2 positioner. Høj ryg. Fremstillet af Ljungs Industrier, mærket. Højde 100 cm. Bredde 71 cm.
Skamlens mål, Længde 55 cm, Bredde 42 cm, Højde 38 cm.

Slitage, mærker og ridser.
Polstring med mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Studio Bra Bohag.

Slitage, mærker og ridser.

Antal besøg: 2.733