CHIFFON, 1700-/20. årh.

CHIFFON, 1700-/20. årh.
4366780. CHIFFON, 1700-/20. årh.

Højde 120 cm
Bredde 109 cm
Dybde 49 cm.

Manglende nøgle til indvendigt skab
Kasseknopper med skader
Skader på afsatsen mellem kasser
Revner, ridser, pletter
Noget ormstukket.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 120 cm
Bredde 109 cm
Dybde 49 cm.

Kasseknopper med skader
Revner, ridser, pletter
Noget ormstukket.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 552