436650. HERREUR, Omega, 18K guld, manuel, anden halvdel af det 20. århundrede.
Serienummer 32155662. Indgraveret tekst på bagsiden som følger: 25 år i Bergslaget Gösta Lindberg 1973. Armbånd i sort læder.
Skivens diameter 30 mm.
Brugsslitage, ridser på glas, virker ikke (defekt).