ERIK OLSON. „Brevets ansigt“, litografi.

4366337. ERIK OLSON. „Brevets ansigt“, litografi.

Signeret Erik Olson, nummereret 236/260, dateret 1974, ca. 41 x 34 cm, inklusive ramme 56 x 46 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Erik Olson (1901–1986)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Erik Olson (1901–1986)

Antal besøg: 168