RAMON BARNADAS. Udsigt til landdistrikterne.

4366298. RAMON BARNADAS. Udsigt til landdistrikterne.

Olie på lærred.
Signeret og dateret 1944.
46x61,5 cm.

I god stand. Træramme i gylden stuk, med små fejl.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred.
Signeret og dateret 1944.
46x61,5 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 283