SKÆNK, gustaviansk stil, 20. århundrede.

4366232. SKÆNK, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Skænk med skabe og skuffer.

183,5x43, højde 80,5 cm.

Betingelse for brug,
Indretningen på en af dørene mangler.
Beslag omkring tre nøglehuller mangler.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Skænk med skabe og skuffer.

183,5x43, højde 80,5 cm.

Betingelse for brug,

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 485