FLASKEÅBNER, model Ducky, anden halvdel af det 20. århundrede.

436579. FLASKEÅBNER, model Ducky, anden halvdel af det 20. århundrede.

I form af et andehoved. Højde ca 8 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 923