SLAGLÅSPISTOL, 1800-tallet.

SLAGLÅSPISTOL, 1800-tallet.
4365780. SLAGLÅSPISTOL, 1800-tallet.

Slaglåspistol, låsen markeret med H 1851, 179, længde ca. 42 cm.

Brugsslitage, mærker, opladningshætter mangler, låsemekanismen fungerer på lettere tests, der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 676