Låsepistoler, 2 stk. 19. årh.

Låsepistoler, 2 stk. 19. årh.
4365765. Låsepistoler, 2 stk. 19. årh.

2stk slaglåsepistoler med jerntønde, utydelige markeringer ørn med underliggende tekst SP, længde ca. 20 cm.

Brugsslitage, afvisning af hanen, mærker. rust, ingen funktionstest, funktionsgaranti leveres ikke.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 491