YRJÖ EDELMANN. Sammensætning med papir, farvelitografi.

4365553. YRJÖ EDELMANN. Sammensætning med papir, farvelitografi.

Signeret og nummereret 56/150, ca. 62 x 54 cm, inkl. ramme 91 x 66 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Yrjö Edelmann (1941–2016)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Yrjö Edelmann (1941–2016)

Antal besøg: 308