YRJÖ EDELMANN. Indpakket blå pakke, farvelitografi.

4365522. YRJÖ EDELMANN. Indpakket blå pakke, farvelitografi.

Signeret og nummereret 40/175, ca. 48 x 35 cm, inkl. ramme 72 x 55 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Yrjö Edelmann (1941–2016)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Yrjö Edelmann (1941–2016)

Antal besøg: 410