VÆGLAMPE, metal.

VÆGLAMPE, metal.
4365480. VÆGLAMPE, metal.

højde 23 cm, bredde 27 cm.

Stikket mangler. Mindre slitage. Ikke funktionelt testet. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!
4365480. VÆGLAMPE, metal.

højde 23 cm, bredde 27 cm.

Antal besøg: 159