BENGT WINBERG. "Split form", olie på lærred, signeret.

436517. BENGT WINBERG. "Split form", olie på lærred, signeret.

80 x 100 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

80 x 100 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.414