BORD, 2. halvdel af det 20. århundrede.

4365045. BORD, 2. halvdel af det 20. århundrede.

Chassis i gult metal, mønstret skive i flere typer sten, højde 50, diameter 100 cm.

Brugsslitage, ridser, klæbemiddelrester, spåner, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 178