SOFABORD med stenplade, gustaviansk stil, 20. århundrede.

436492. SOFABORD med stenplade, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Højde 49 cm, længde 93 cm, bredde 53 cm.

Lettere Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lettere Brugsslitage.

Antal besøg: 1.310