Kommode, laseret fyrretræ, 20. århundrede.

436445. Kommode, laseret fyrretræ, 20. århundrede.

6 skuffer.
Længde 71,5, bredde 46, højde 121,5 cm.

Mindre slitage og revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

6 skuffer.

Mindre slitage og revner.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 2.452