Lygte, træ, 18.-20. Århundrede.

4364024. Lygte, træ, 18.-20. Århundrede.

Firkantet form. Metalophængsbeslag, med åbning øverst til ventilation

Højde 30 cm.

Aldersslitage, glas med skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 30 cm.

Antal besøg: 205