Spisesæbe, birk og eg, 20. århundrede.

4364016. Spisesæbe, birk og eg, 20. århundrede.

Længde 145, bredde 42, 135 cm.

Brugsslitage, mindre skader.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, mindre skader.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 183