VASE og SKÅL, glas, Lars Hellsten, Orrefors.

436384. VASE og SKÅL, glas, Lars Hellsten, Orrefors.

Vase, signeret Orrefors, højde 14,5 cm Skål, signeret Orrefors LH og nummereret, højde ca 10 cm.

Fremstår med mindre brugsspor, ridser under bunden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 690