JOHNNY FRIEDLAENDER. Komposition, litografi.

4363241. JOHNNY FRIEDLAENDER. Komposition, litografi.

E A, signeret, ca. 45 x 42 cm, inkl. ramme 69 x 53 cm.

Pletter.

Kunstner/designer

Johnny Friedlaender (1912–1992)

Få foretaget en gratis vurdering!

Pletter.

Kunstner/designer

Antal besøg: 165