ERIK OLSSON SANDA, ætsning, fiskemåde.

4362823. ERIK OLSSON SANDA, ætsning, fiskemåde.

Signeret og dateret 1971 og nummereret 87/100.
Rammemål 43x72cm.

Betingelse for brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål 43x72cm.

Betingelse for brug.

Antal besøg: 164