ULLA ÖRTING, olie på lærred, „Udsigt fra Ö. Strand (Trbg)“.

4362810. ULLA ÖRTING, olie på lærred, „Udsigt fra Ö. Strand (Trbg)“.

Signeret.
Rammemål 49x59cm.

Betingelse for brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret.
Rammemål 49x59cm.

Betingelse for brug.

Antal besøg: 188