SUPPEDÅSER, efter Andy Warhol 2 stk., Campbell's.

4362682. SUPPEDÅSER, efter Andy Warhol 2 stk., Campbell's.

Højde 10 cm.

Brugsslitage, 1 dåse med kraftigt slid/forbrænding på etiketten, føles som om noget indhold mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 10 cm.

Antal besøg: 302