KULO GREEN. olie på lærred, stilleben, signeret.

436264. KULO GREEN. olie på lærred, stilleben, signeret.

1 stk, bord, højde 60 cm, længde 100 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Kulo Green (1913–1972)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Kulo Green (1913–1972)

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 4.095