KØKKENSOFA, ALLMOGE, MALET.

KØKKENSOFA, ALLMOGE, MALET.
4362270. KØKKENSOFA, ALLMOGE, MALET.

Polykrom malet og dekoreret køkkensofa med opbevaring i sædet.
199x68x105 cm.

Alder og brugsslitage, mærker, ridser. lås til opbevaringsdel lavet senere.

Få foretaget en gratis vurdering!

199x68x105 cm.

Antal besøg: 350