JOHN WIPP. Litografi, komposition, signeret.

4362056. JOHN WIPP. Litografi, komposition, signeret.

Med gaveangivelse fra kunstneren.
Billedmål ca. 43x31 cm.
Passepartout ca. 70x50,5 cm.

Uindrammet, men med passepartout.
Gulnet.

Kunstner/designer

John Wipp (1927–2005)

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedmål ca. 43x31 cm.
Passepartout ca. 70x50,5 cm.

Gulnet.

Kunstner/designer

John Wipp (1927–2005)

Antal besøg: 193