SIAMESISK UDSKÅRET TRÆFIGUR.

SIAMESISK UDSKÅRET TRÆFIGUR.
4361851. SIAMESISK UDSKÅRET TRÆFIGUR.

En stor siamesisk forgyldt udskåret træfigur, H. 138cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 129