4361560. BENT HOLSTEIN (1942). abstrakt sammensætning.
Bent Holstein (1942), abstrakt komposition, farvelitografi på papir, 73 x 53 cm visningsstørrelse, 100,5 x 78 cm karmstørrelse, signeret, 7/130 nummereret, stemplet.