BENT HOLSTEIN (1942). abstrakt sammensætning.

4361560. BENT HOLSTEIN (1942). abstrakt sammensætning.

Bent Holstein (1942), abstrakt komposition, farvelitografi på papir, 73 x 53 cm visningsstørrelse, 100,5 x 78 cm karmstørrelse, signeret, 7/130 nummereret, stemplet.

monteret, indrammet under glas.

Få foretaget en gratis vurdering!

Betalingsmetode for genstanden

BetalingskortBankoverførsel

Levering

: Angiv placering

Angiv din placering for at se transportmuligheder og -priser.

Adresse

Kölner Str. 60
50859 Köln
Tyskland

Placering
Bilderfach 27
Antal besøg: 113