436126. KUNSTGLAS, 5 stk, Bertil Vallien Kosta Boda.
Brevpresse signeret "8BVaat 019009 Kosta Boda atelier B Vallien" højde 8,5 cm.
Skulptur signeret "Kosta Boda BV90049" 4,5 cm.
Vase signeret "Patrick H 95" 9,5 cm.
Vase signeret "Glasskolan Kosta -96" 13 cm.
Vase usigneret 17,5 cm.
Lettere slid, usigneret vase med ridser.