RING, ibenholt, diamanter, sten (rubin).

4360917. RING, ibenholt, diamanter, sten (rubin).

Stemplet 750. Certifikat/kvittering til rådighed
Vægt: 16,8 gram
Indvendig diameter: 17,7 mm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Vægt: 16,8 gram
Indvendig diameter: 17,7 mm.

Mindre slitage.

Antal besøg: 327