SOFA GUSTAVIANSK STIL.

SOFA GUSTAVIANSK STIL.
4360736. SOFA GUSTAVIANSK STIL.

Med udskårne ornamenter og lameller i ryg og sider, malet hvid og bronzeret, med fast polstret sæde og løse ryg- og sidehynder betrukket med blåternet bomuldsstof, ca. 1900, sædehøjde ca. 46, bredde 63 og længde 166 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 538