DIAMANT & KROM DIOPSID RING.

DIAMANT & KROM DIOPSID RING.
4360710. DIAMANT & KROM DIOPSID RING.

En 9 karat gult guld (stemplet) Daisy Cluster Ring sæt med krom diopsid og runde brillantslebne diamanter.

Diopsid total karatvægt er ca. 1,50 ct lavet af 7 rundskårne centersten

Diamanter Total Carat Vægt Er Ca. 0.20ct

Denne ring kommer i en præsentationsboks

Ringstørrelse - UK: L, EU:51.1/2
Ringvægt - 3.44gm
Kassevægt - 46,28gm
Samlet vægt - 49.72gm.

Brugt/ God.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ringvægt - 3.44gm
Kassevægt - 46,28gm
Samlet vægt - 49.72gm.

Brugt/ God.

Antal besøg: 199