En 9 karat gult guld (stemplet) Daisy Cluster Ring sæt med krom diopsid og runde brillantslebne diamanter.
Diopsid total karatvægt er ca. 1,50 ct lavet af 7 rundskårne centersten
Diamanter Total Carat Vægt Er Ca. 0.20ct
Denne ring kommer i en præsentationsboks
Ringstørrelse - UK: L, EU:51.1/2
Ringvægt - 3.44gm
Kassevægt - 46,28gm
Samlet vægt - 49.72gm.
Brugt/ God.