VASER, 2 stk, glas, Anna Ehrner, Jim Johnsson unikke, sign.

436065. VASER, 2 stk, glas, Anna Ehrner, Jim Johnsson unikke, sign.

Vase signeret "Kosta Boda 49216 A Ehrner" højde 22 cm.
Vase signeret "Jim Johnsson UNIK" højde 15,5 cm.

Uvæsentligt slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Uvæsentligt slid.

Antal besøg: 1.150