BORDSERVICE DELE, mere end 50 stykker, 3 modeller inklusive Elis Bergh.

4360649. BORDSERVICE DELE, mere end 50 stykker, 3 modeller inklusive Elis Bergh.

Olivenskåret.
50 - 55 briller.
Højde 8 - 15 cm.

Brugsslitage, nogle chips kan forekomme.

Få foretaget en gratis vurdering!

Olivenskåret.
50 - 55 briller.
Højde 8 - 15 cm.

Antal besøg: 925