Et vitrineskab i gustaviansk stil, 21. århundrede.

4360614. Et vitrineskab i gustaviansk stil, 21. århundrede.

Hvidmalet vitrineskab med glaserede dobbeltdøre og sidevinduer. Interiør med hylder og perlet pontepanel bagpå. Dekorative messingfarvede beslag i antik stil. Nederst en udtræksboks med jumperhåndtag.
Højde ca. 170 cm, bredde ca. 66 cm, dybde ca. 27 cm.

Brugsslitage, helhedsindtrykket er godt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 413