HALSKÆDE, 2 stk, Penti Sarpaneva, bronze, 20. århundrede.

436045. HALSKÆDE, 2 stk, Penti Sarpaneva, bronze, 20. århundrede.

Længde 63,5 - 65,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 63,5 - 65,5 cm.

Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.419