Skab, æble, egetræ, jugendstil, århundredeskifftet 1900.

4360398. Skab, æble, egetræ, jugendstil, århundredeskifftet 1900.

Ca. 140 x 57 x 151 cm.

Mindre slitage, døren lidt skæv.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 140 x 57 x 151 cm.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 239