BOGERYLDE med SKAB, empirestil, omkring 1900.

436036. BOGERYLDE med SKAB, empirestil, omkring 1900.

Længde ca 265 cm. Højde ca 190 cm. Bredde ca 40 cm.

Slitage, stødmærker og ridser, senere bore huller til hylder. Strip skal limes.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.014