REOL, 1950'er/60'ere.

REOL, 1950'er/60'ere.
4359760. REOL, 1950'er/60'ere.

Teakfiner. Højde ca 158 cm.
Bredde ca. 37 cm. Længde ca. 75 cm.

Brugsslitage, ridser og slagmærker, finér med skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Teakfiner. Højde ca 158 cm.

Antal besøg: 441