SOFABORD, 1950'er/60'ere.

SOFABORD, 1950'er/60'ere.
4359597. SOFABORD, 1950'er/60'ere.

Skive fineret med teak, kant af bøg. På tre sortlakerede ben. Længde 108, bredde 56, højde 54 cm.

Brugsslitage. Delvist bleget. Mindre mærker og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 246