JAN HOLTRUP. „Rugmarker ved Laren“.

4359485. JAN HOLTRUP. „Rugmarker ved Laren“.

Olie på panel, signeret.

30 x 40 cm.

Rammemål: 40 x 50 cm.

Let overfladeslid og mindre overfladesnavs. Ellers er det samlede indtryk godt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på panel, signeret.

30 x 40 cm.

Rammemål: 40 x 50 cm.

Antal besøg: 253